Dec 4th کانال تلگرام سایت

با سلام جهت اعلام آخرین اخبار و برخی آموزش ها و اعلام آخرین پلان های تخفیفی سایت اقدام به باز کردن کانال در شبکه اجتماعی تلگرام کردیم به آدرس https://telegram.me/madvps کردیم برای اطلاع از بروز ترین اخبار ... بیشتر »

Aug 12th تکمیل مشخصات فردی

با سلام با توجه به اینکه اکثر کاربران در این مدت برای ارسال نشدن ایمیل تمدید سرور دچار مشکل شده اند سرویس ارسال اس ام اس یاداوری تمدید سرور فعال شده که در صورت ارسال نشدن ایمیل به صورت اس ام اس ... بیشتر »

Jul 10th پنل ریستارت

با سلام با توجه به مشکلی که در پنل ریستارت پیش اومده بود پیگیر مشکل شدیم و در حال حاضر پنل ریستارت در ناحیه کاربری فعال و قابل استفاده میباشد که دوستان میتونند در صورت نیاز از ناحیه کاربری خود ... بیشتر »

Nov 19th انتقال سرور

با سلام با توجه به مشکلات هارد یکی از سرور های انگلیس ناچار به لنتقال سرور هستیم دوستانی که اول آی پی سرور مجازی آنها با  88  شروع میشود هرچه سریعتر یوزر و پسورد ورود را در تیکت ارسال کنند . ... بیشتر »

Jul 10th بک آپ از اطلاعات موجود در وی پی اس

با سلام خدمت کاربران محترم سایت با توجه به مشکل پیش آمده چند روز پیش در هارد سرور انگلیس که ممکن است در هر برهه ی زمانی رخ دهد  از دوستان تقاضا میشود به موقع اقدام به گرفتن بک آپ از دیتای موجود ... بیشتر »

Jun 29th یادآوری قوانین سایت به کاربران

با سلام خدمت کاربران سایت ماد وی پی اس با توجه به اینکه هر ارایه سرویسی مستلزم قوانین و چهارچوب خاص خود هست و این قوانین گردآوری شده  باتوجه به قوانین کشوری و همچنین قوانین مرتبط با دیتاسنتر ... بیشتر »

Jun 10th افزودن پنل ریبوت در پنل کاربری

با سلام خدمت کاربران عزیز ماد وی پی اس در پی درخواست های شما عزیزان برای اضافه شدن پنل ریبوت در پنل کاربری تونستیم این امکان را برای شما عزیزان فراهم کنیم امید است که شما غزیزان استفاده و نیاز ... بیشتر »

Apr 6th اضافه شدن سرور جدید از آلمان دیتاسنتر هتزنر

با عرض سلام خدمت سروران گرامی با توجه به استقبال عزیزان از وی پی اس های انگلیس و آمریکا و با توجه به درخواست های مکرر دوستان برای سرور از آلمان بر آن شدیم که با سروری جدید از آلمان و از دیتاسنتر ... بیشتر »

Feb 15th یادآوری چند نکته مهم در مورد وی پی اس های ویندوز

با سلام عزیزانی که سرور ویندوز از ما دارند برای جلوگیری از ابیوزهای دیتاسنتر و بلاک شدن احتمالی ای پی رعایت چند نکته زیر میتواند خیال شما را از بابت امنیت و بلاک شدن آی پی راحت کند لطفا در ... بیشتر »

Feb 8th اضافه شدن سرور جدید از انگلیس دیتاسنتر رد استیشن

با سلام خدمت کاربران عزیز ماد وی پی اس به حول و قوه الهی بعد از فروش سرور مجازی از آمریکا این بار آفر های خودمون رو از انگلیس  شرورع کردیم . سرور با هاردهای پرسرعت ساس و اس اس دی و مجهز به پرت 1 گیگ ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution